SKÅP, engelsk stil, omkring år 1900.

Mahogny. Två dörrar med bakomliggande hyllplan, samt två lådor. Intarsiadekor. Spegel. Höjd 188 cm, bredd 137 cm.

Bruksslitage ställvis hårdare, repor, nagg, sprickor, skador, en mindre panel sitter något lös. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
3 500 SEK