SNURRFÅTÖLJ, "Happy", Söderbergs, 1900-talets senare del.

Hellklädd i svart läder, etikettmärkt, justerbar, på centralfot.

Mindre bruksslitage.

Alkuperä - Provenienssi

Inköpt på Magasinet i Båstad för ca 10.000 kr

Lähtöhinta
3 000 SEK