FIGURIN, stengods, Stig Lindberg, Gustavsberg, omkring 1900-talets mitt.

Sjöjungfru. Djupstämplad samt etikettmärkt. Längd 21 cm.

Ytslitage och tillverkningsdefekter.

Lähtöhinta
4 000 SEK