BÄDDSOFFA/DAGBÄDD, 1950/60-tal

Furu och bokfaner. Fällbar rygg. Lös plymå klädd i orange textil. Längd 200cm

Bruksslitage. Märken. Repor. Fläckar. Torkad stoppning. Skadad sits med lösa delar.

Lähtöhinta
2 500 SEK