FÅTÖLJ, "Te-Ve", Alf Svensson för Ljungs Industrier, Bra bohag, Sverige, 1950-tal.

Stomme av bok. Kopplade ben. Grön klädsel. Brickmärkt. Höjd 70 cm.

Bruksslitage. Repor, skav, nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK