SOFFBORD, Bruno Mathsson, DUX, 1900-talets andra hälft.

Skiva fanerad med masurbjörk. Kopplade ben. Brännmärkt. Bredd 125, djup 125, höjd 52 cm.

Bruksslitage, ställvis hårdare.

Lähtöhinta
3 000 SEK