KISTA, senbarock 1700-tal.

KISTA, senbarock 1700-tal.

Alrot. Välvt lock. Kulfötter. På sidan hänklar i mässing. L 115, B 62, H 80.

Fanérskador.
Sprickor.
Skador.

Lähtöhinta
1 000 SEK