SLAGBORD, 1900-talets andra hälft

Benställning i lackad bok. Skiva i teak. Ett uppfällbart slag. Längd 142,5, bredd 60/114, höjd 75cm.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK