Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Art Déco

Art Déco

SKÅP, Sverige, art déco.

Fanerad med bonad björk. Dörrspeglar med dekor av intarsia. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan. Glasad och spröjsad dörr. Bredd 150. Djup 48. Höjd 137 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Mindre torrsprickor. Senare hyllplan. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
5 000 SEK