YTTERBELYSNING, 2 st, "Tratten" Hans Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Patinerad koppar, etikettmärkta, höjd 22, diameter 25 cm.

Ej funktionstestad, anlupna, fläckar, sltiage, repor, en skruv senare.

Lähtöhinta
2 000 SEK