JAKTVÄSKA, 1900-talets andra hälft.

Brunt skinn med lock av sälpäls. Tre fack, varav två med knäppning. Axelrem. Längd 30. Höjd 36 cm.

Bruksslitage. Några repor. Någon fläck/missfärgning.

Lähtöhinta
1 500 SEK