SKÅP, jugend.

SKÅP, jugend.

Fanérad i valnöt. Överdel med med parställda dörrar. Underdel med fyra lådor. Längd 70 cm. Djup 43 cm. Höjd 156 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Märken och repor. Fanérskador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK