SERVISDELAR, 30 st, porslin, "Golden Sun", Bing & Gröndahl, 1900-talets andra hälft.

11 kaffekoppar samt 19 assietter. 3 kaffefat medföljer.

Lättare bruksslitage. Ett kaffefat med flisa.

Lähtöhinta
6 000 SEK