676576

RING, med trappslipad bergskristall, ca 5,60 ct, Wiwen Nilsson, Lund, 1957.

Signerad. Silver. Storlek 16,75/52,5. Totalvikt ca 8 g.

Naggar på tre kantar av bergskristall. Repor och slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK