SOFFA, "USA 75", Folke Ohlsson, DUX, 1960-tal.

Stomme i valnöt. Lösa plymåer klädda i grön textil. Längd ca 185 cm.

Slitage. Klädsel med fläckar och skador. Ställvis torkad stoppning.

Lähtöhinta
4 000 SEK