676752

RIIPUS/KORVAKORU, Tapio Wirkkala "Hopeakuu", sterlingsilver, N. Westerback, Helsinki 1974.

Hänge omarbetad till örhänge. Diameter ca 6,5 cm. Ej originalkrok. Vikt ca 13 g.

Smärre slitage. Nagg.

Lähtöhinta
4 000 SEK