SERVERINGSVAGN, Artie, 1900-talets andra hälft.

Valnöt. Två hyllplan. Längd 68. Bredd 44. Höjd 71 cm.

Slitage. Repor och märken. Troligen senare hjul.

Lähtöhinta
2 000 SEK