TEXTILSÄCKAR, 8 st, 1900-talets andra hälft.

Vävd textil, öppen i kortänden. Varierande storlekar, ca 54x83, 56x114, 50x110, 51x108, 54x124, 55x125, 48x131 och 48x130.

Bruksslitage. Smuts. Fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK