SYBORD, 1900-talets andra hälft.

Betsad bok. Delad uppfällbar skiva med bakomliggande förvaring. Utdragbar korg nedtill. Kopplad benställning. Fotavslutningar med hjultrissor. Längd 65. Bredd 47. Höjd 64 cm.

Slitage. Repor och märken. Defekta hjul.

Lähtöhinta
2 000 SEK