Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine F766
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:

VILFÅTÖLJ, "Pernilla 3", Bruno Mathsson, brännmärkt.

Stomme i bok, klädd i brunt fårskinn. Nackkudde och karmkuddar i brunt skinn. Längd c:a 166 cm.

Bruksslitage, ställvis hårdare. Smärre stötmärken och repor.

Lähtöhinta
6 000 SEK