FÄLLSTOLAR, ett par, "MK16", Mogens Koch, Interna, Danmark, licenstillverkad av Källemo.

Bok. Sits i canvas, armlän i skinn.

Slitage. Fläckar. Repor och märken. Utbytt canvas.

Lähtöhinta
5 000 SEK