FÅTÖLJ, Swedish grace, 1930-tal.

Mjukt stoppad lös sittplymå. Lätt svängd rygg, svängda armlän. Höjd 101 cm.

Slitage. Ställvis slagskador, lagning på ett ben. Omklädd, klädseln blekt.

Lähtöhinta
4 000 SEK