BORDSLAMPA, Loetz, Österrike omkring 1900

Brons, dekor i form av ugglor, höjd ca 35 cm.

Bruksslitage. Repor. Anlöpningar. Glasskärm saknas. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
8 000 SEK