SOFFBORD, 1970/80-tal.

SOFFBORD, 1970/80-tal.

Underrede i mässing, diam 66 cm. Rund glasskiva, diam 100 cm. Total höjd 49 cm.

Slitage, repor, metallen med fläckar. Plastploppar under skivan saknas.

Lähtöhinta
3 000 SEK