Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

BARBIEDOCKOR, 3 st, med TILLBEHÖR, Mattel, 1950-60-tal.

Barbie, Ken och Skipper, med tillhörande ställ, i originalförpackningar. Diverse kläder och tillbehör. Tre lackväskor, varav en märkt "Barbie", längd 27 - 31 cm.

Bruksslitage, fläckar. Kartonger med skador och lagningar. Ej fullt genomgånget.

Lähtöhinta
3 000 SEK