LEKSAKSBILAR, 3 st, plåt och plast, Västtyskland samt Japan, ca 1900-talets mitt.

Karrman Ghia, plast, Västtyskland, längd 27 cm. Volvo 144, plåt, Japan, längd 20 cm. Opel, plåt, Japan, längd 28 cm.

Bruksslitage, ställvis hårdare. Repor, färgbortfall, märken, skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK