HYLLA, Stringhylla, "The Ladder Shelf", Stringplex, design Nils Strinning, 1900-talets mitt.

Tre hyllplan. Gavlar i transparent plast och svarta hyllor. . Längd 78 cm. Djup 18 cm. Höjd 77 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Rost på beslagen.

Lähtöhinta
1 500 SEK