BORDSLAMPA, "Flens", Uno och Östen Kristiansson, Luxus, 1960-tal.

Blålackerad. Höjd 42cm. Etikettmärkt.

Saknar skärm, med vit skärmhållare i plast. Repor. Märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK