KARAFF samt VINGLAS, 6 st, Böhmisk typ, 1900-talets andra hälft.

Vinröd cuppa med slipad dekor. Karaffens höjd 33 cm.

Något glas med smäre nagg. Propp med nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK