LEKSAKSBIL, trä. Troligen Brio, 1940-/50-tal.

Tillverkad av bok. Med flak och hjul av gummi. Höjd ca 30, längd ca 70 cm.

Slitage, märken, repor. Delvis torkade hjul.

Lähtöhinta
2 000 SEK