SIDEBOARD, 1950/60-tal.

SIDEBOARD, 1950/60-tal.

Teakfanerad stomme. Kantlister samt ben i ek. Två skåp samt två lådor. Längd 150, bredd 43, höjd 105 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, mindre fläckar, repor, märken samt fanerskador.

Lähtöhinta
2 000 SEK