VÄGGLAMPOR, ett par, mässing, Börje Claes, Norlett Elit, 1900-talets fjärde kvartal.

Gulmetall. Justerbar ljuskälla. Höjd 31 cm.

Bruksslitage och fläckar. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK