678974

ARMLÄNK, 18K guld med fasettslipad vit syntetisk spinell, importstämplad. Vikt 68,9 gram.

Syntetisk spinell ca 1,5 x x3 cm. Armlänk med längd ca 17,5 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
14 000 SEK