SABEL, 1800-tal.

SABEL, 1800-tal.

Fäste i metall. Svartmålad balja. Längd 102 cm.

Balja med senare målning. Hårt slitage, repor. Skador. Bucklor och rost.

Lähtöhinta
1 500 SEK