VÄGGLAMPOR, 1 par, "Typ Klot 3 ", Hemi, 1900-talets andra hälft.

Guldfärgad metall. Sfärisk form, riktbar på sockel. Höjd ca 23 cm.

Ej funktionstestade. Bruksslitage. Några repor och bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK