KABINETTSKÅP, 1700-tal.

KABINETTSKÅP, 1700-tal.

Ek. Brutet krön. Överdel med dörrpar och bakomliggande lådor. Underdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan. Bredd 106. Djup 36. Höjd 177 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Senare underdel. Skadat bakben. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
6 000 SEK