Korut
679777

BROSCH, med gammalslipad diamant, ca 0,15 ct, Axel Rosin, 1918.

Kvalitet G-H/VS2-SI1. 18K guld. Längd 5,5 cm. Totalvikt ca 5 g.

Bruksslitage, mindre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK