SOFFBORD, "Tavolo con ruote", Gae Aulenti, Fontana Arte, Italien.

Kvadratisk glasskiva på fyra gummihjul. Längd 110. Bredd 110. Höjd 25 cm.

Bruksslitage, repor. Större kantnagg.

Muut tiedot

Modellen formgiven år 1980.

Lähtöhinta
5 000 SEK