KAFFESERVIS, 41 delar, porslin, Schumann, Fyrklövern, 1900-talets andra hälft.

"Redouté". Kaffekanna, 18 kaffekoppar med fat, 18 assietter samt 4 skålar på fot. Kaffekannans höjd 26 cm.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK