SAMLING GLASFÖREMÅL, 8 delar, rött glas, Reijmyre, 1900-talets mitt.

Fem vaser, höjd 12 - 19 cm. Tre skålar, höjd 5 - 7 cm.

Några mindre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK