Muut
680992

VAS, glas, "Kraka", Sven Palmquist, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

Underfång av rutnätsmönster. Nr 539. Höjd 15 cm.

Lättare ytslitage, små repor.

Lähtöhinta
2 500 SEK