BYRÅ, sent 1800-tal.

BYRÅ, sent 1800-tal.

Betsat trä. Tre lådor, den övre med fackinredning. Längd 122, bredd 44, höjd 91 cm.

Lådorna tröga. Slitage, ställvis hårdare. Kantstött. Skivan med repor, märken. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK