LJUSSTAKE, empire, förgylld brons, 1800-talets första hälft.

Rund fot. Dekor av margueriter och andra blommor. Urnformad ljuspipa med lös manschett. Höjd 27 cm.

Några mindre repor och märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK