VASER, 2 st, samt SKÅLFAT, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

Vaser höjd 13 respektive 17,5 cm. Skål, längd 15,5 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK