LEKSAKER, 2 st, Brio, Sverige, 1900-talets tredje kvartal.

Målat trä, med ledade kroppsdelar. I form av Musse och Pluto. Huvudhöjd 17 respektive 25 cm.

Slitage, repor och smärre fläckar. Öron saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK