681759

KLOCKKEDJA, Trygve Sundin, Stockholm, 1932. 18K guld.

Pansarkänk. Låset med svensk importstämpel. Längd 42 cm. Totalvikt ca 13 g.

Bruksslitage, mindre repor.

Lähtöhinta
2 500 SEK