SKÅP, 1900-talets andra hälft.

Teak. Två dörrar med bakomliggande hyllplan samt två lådor. Bredd 120. Djup 43. Höjd 112 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Fläckar. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK