682564

Erika Lagerbielke

(Ruotsi, Syntymävuosi 1960)
Erika Lagerbielke
(Ruotsi, Syntymävuosi 1960)

VAS, Erika Lagerbielke, signerad 200 Orrefors Expo 513521, daterad 2000.

Underfång i blått med luftbubblor, slipade skär. Höjd 13 cm.

Slitage. Repor. Nagg,

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet