KARMSTOL, "CH-44", Hans J Wegner, Carl Hansen, 1900-talets andra hälft.

Vitlackerad, flätat sits av rep, etikettmärkt.

Repor, ytslitage, färgbortfall.

Lähtöhinta
3 000 SEK