SANKT OLAV-ORDEN, Norge, 1900-talets andra hälft.

Förgylld, vitemaljerat kors av maltesertyp, höjd 65 mm, band i rött, vitt och blått.

Slitage, medaljband med trådar och smärre skada.

Lähtöhinta
2 000 SEK